User Experience Team Leader

praca it: etat dla Infinity Group / Białystok/cała Polska

Agencja interaktywna Infinity Group poszukuje osoby do zespołu na stanowisko User Experience Team Leader

Zakres obowiązków
Główne zadania osoby na tym stanowisku to rozwój i zarządzanie zespołem User Experience oraz wsparcie zespołów projektowych w zakresie stosowania User-Centered Design, w szczególności:

  • Projektowanie architektury informacji, interfejsów użytkownika oraz funkcjonalności serwisów www i aplikacji
  • Kompleksowa obsługa projektów zgodnie ze standardami User-Centered Design (analiza, planowanie, projektowanie, prototypowanie, testowanie)
  • Tworzenie specyfikacji funkcjonalnych projektów internetowych
  • Audyty i testowanie użyteczności
  • Planowanie i prowadzenie badań użyteczności serwisów www i aplikacji

Oczekujemy:

  • Umiejętności realizacji celów projektów interaktywnych z uwzględnieniem standardów User-Centered Design
  • Doskonałej znajomości aktualnych trendów w tworzeniu projektów internetowych i specyfiki rynku interaktywnego
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Pracę przy realizacjach dla największych Klientów rynku interaktywnego
  • Okazję do zdobycia nowych doświadczeń przy wdrażaniu innowacyjnych projektów
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym, doświadczonym zespole
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Niepubliczną opiekę medyczną; karnety do centrów fitness oraz instytucji kultury / rozrywki
  • Komfortową przestrzeń do pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-10-02
Wyświetlona: 4397 razy