Projektant/programista aplikacji internetowych (PHP)

praca it: etat dla Net P.C. / Gdańsk

Tagi: Programista php

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:

projektowanie, budowę oraz rozwój aplikacji (głównie w języku PHP) tworzenie dedykowanego oprogramowania na potrzeby klientów i firmy.

Wymagania:

bardzo dobra znajomość PHP wraz z zasadami programowania zorientowanego obiektowo min. roczne, udokumentowane doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP, MySQL/Oracle znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i optymalizacją relacyjnych baz danych znajomość JavaScript, AJAX znajomość środowisk Linux, Windows wykształcenie wyższe informatyczne lub student IV- V roku dodatkowym atutem będzie umiejętność korzystania z systemów zarządzania wersjami (SVN).

Oferujemy:

ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie bliską współpracę z zespołem Programistów PHP i Webdeveloperów umowę o pracę uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych możliwość rozwoju zawodowego związanego z systemem gruntownych szkoleń wewnętrznych doskonałą atmosferę w pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-29
Wyświetlona: 8095 razy