Strategy Consultant

praca it: etat dla Infinity Group / Białystok/cała Polska

Agencja interaktywna Infinity Group poszukuje osoby do zespołu na stanowisko
Strategy Consultant.

Zakres obowiązków
Do głównych zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie opracowywanie strategii komunikacji interaktywnej dla obecnych Klientów agencji, w szczególności:

  • Planowanie strategii komunikacji marki z konsumentem w Internecie
  • Analiza i rekomendacja działań taktycznych realizujących strategię
  • Opracowywanie koncepcji: komunikacji, kampanii w Internecie, budowy serwisów www
  • Zarządzanie projektami strategicznymi
  • Współtworzenie i prowadzenie prezentacji

Oczekujemy:

  • Ukierunkowania na strategiczne myślenie o marce i jej komunikacji
  • Umiejętności analizy celów marketingowych i komunikacyjnych
  • Umiejętności określania strategicznych wytycznych i zadań względem komunikacji oraz doboru optymalnych sposobów ich realizacji
  • Znajomości specyfiki rynku interaktywnego
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Pracę przy tworzeniu strategii dla największych Klientów rynku interaktywnego
  • Okazję do zdobycia nowych doświadczeń przy wdrażaniu innowacyjnych projektów
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym, doświadczonym zespole
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Niepubliczną opiekę medyczną; karnety do centrów fitness oraz instytucji kultury / rozrywki
  • Komfortową przestrzeń do pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-10-02
Wyświetlona: 4415 razy