Programista.PHP

praca it: etat dla PMR / Kraków

Tagi: Programista PHP C# MySQL Java

PMR (www.pmrcorporate.com) to firma badawczo-konsultingowa działająca w ponad 25 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Od 1995 roku pomogliśmy już ponad 500 globalnym korporacjom, takim jak: IKEA, Coca-Cola, Tesco, Saint-Gobain, Ruukki, Orange, Dell, Microsoft, Siemens, Bayer, GlaxoSmithKline, Johnson & Johnson, BP, ING, McKinsey & Company, Ernst & Young, a także wielu lokalnym firmom. Rocznie wykonujemy około 200 projektów na indywidualne zamówienie naszych klientów, pomagając im zwiększać ich udziały rynkowe, z sukcesem wchodzić na nowe rynki oraz optymalizować koszty działalności.

Obecnie do naszej siedziby w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista.PHP

Miejsce pracy: Dekerta 24, Kraków

Zakres obowiązków:
- Programowanie aplikacji webowych
- Analiza wymagań i/lub specyfikacji
- Testowanie

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość z zakresu: PHP, C#, CSS, JavaScript, AJAX, MySQL, HTML, Zend Framework
- bardzo dobra organizacja czasu pracy
- otwartość i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
- znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
- znajomość metodologii Scrum mile widziana

Oferujemy:
- pracę (na podstawie umowy o pracę) w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju i wzbogacenia doświadczenia zawodowego
- przyjazna atmosfera
- atrakcyjne formy spędzania czasu po godzinach pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-11-29
Wyświetlona: 5110 razy