Programista Java, Scala , Python lub Ruby

praca it: etat dla New-Invest / Kraków

Tagi: Java Scala Ruby Ruby on rails Python

Główne zadania:
• Programowanie aplikacji internetowych z zastosowaniem najnowszych technologii
i metodyk pracy,
• Aktywny udział w projektowaniu, podejmowaniu decyzji technologicznych
i organizacji pracy zespołu.

Wymagania:
• Otwartość na nowe technologie, inwencja,
• Wyjątkowa kultura pracy,
• Znajomość języków HTML, CSS, JavaScript na najwyższym poziomie,
• Umiejętność tworzenia pięknych i funkcjonalnych interfejsów użytkownika we współpracy z grafikami,
• Znajomość współczesnych frameworków i metodologii tworzenia aplikacji internetowych,
• Bardzo dobra znajomość co najmniej jednego z języków: Java, Scala, Python, Ruby on Rails,
• Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• Wysokie wynagrodzenie,
• Prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
• Udział w realizacji ambitnych projektów,
• Elastyczne godziny pracy,
• Pracę w młodym zespole w biurze w samym centrum Krakowa.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-05
Wyświetlona: 5099 razy