Konsultant SAP FI, CO

praca it: etat dla ITBC Recruitment / Warszawa

Tagi: SAP FI CO Konsultant implementacja

ITBC Recruitment jest firmą informatyczną świadczącą profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze IT oraz Telecom.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, w związku z rozbudową zespołu IT, szukamy osoby na stanowisko:

Konsultant SAP FI/CO
Miejsce pracy: Warszawa + wyjazdy służbowe

Zadania na stanowisku:

• Udział w wewnętrznych projektach związanych z implementacją i utrzymaniem systemu SAP w zakresie modułów FI oraz CO
• Analiza biznesowa procesów oraz przeprowadzanie testów na systemie
• Wsparcie użytkowników systemu po stronie biznesowej
• Szkolenie użytkowników wewnętrznych

Szukamy Kandydatów, którzy:

• Mają min. 2 lata doświadczenia w implementacji modułów FI oraz CO systemu SAP
• Znają zagadnienia związane z procesami biznesowymi w obszarze finansów i kontrolingu
• Swobodnie posługują się j. angielskim
• Znają j. niemiecki na poziomie co najmniej komunikatywnym
• Są otwarci na pracę związaną z wyjazdami służbowymi i pracą w międzynarodowym środowisku

Nasz Klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w uznanej firmie, cieszącą się opinią bardzo dobrego pracodawcy
• Umowę o pracę
• Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
• Bogaty pakiet socjalny (w ramach pakietu m.in.: wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia, dofinansowanie do nauki języków obcych, prywatna opieka medyczna, wyjazdy integracyjne i sportowe)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-06
Wyświetlona: 5592 razy