Programista PHP, Kraków

praca it: etat dla LINMED HANDLOWY Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: programista php

Opis stanowiska pracy:
Firma LINMED HANDLOWY Sp. z o.o. pilnie poszukuje
programisty aplikacji internetowych (Webdeveloper – Programista PHP).

Wymagania :
- bardzo dobra znajomość języka PHP
- bardzo dobra znajomość MySQL
- znajomości Javascript ( biblioteka jQuery)
- znajomość wzorca MVC oraz doświadczenie w pracy z jednym z frameworków go wykorzystujących ( CakePHP, Symfony, Zend )
- dobra znajomości HTML/CSS
- umiejętność pisania jasnego/czytelnego kodu
- umiejętność pracy w zespole
- terminowość wykonywanych prac
- język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
- praca w bardzo szybko rozwijającej się firmie
- nawiązanie długofalowej współpracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- stałą umowę o pracę
- dobre wynagrodzenie w zależności od efektów pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-07
Wyświetlona: 4933 razy