Młodszy Programista Java

praca it: etat dla IT RECRUITMENT / Kraków

Tagi: Java programowanie działalność gospodarcza

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT z kilkunastoletnim doświadczeniem, specjalizującej się w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Główne zadania:
- analizowanie potrzeb biznesowych
- produkcja i rozwój systemów sprzedaży, systemów kasowych
- proponowanie rozwiązań informatycznych
- praca w środowisku Windows – bazy danych PostgreSQL
- wdrażanie modułów oprogramowania i szkolenie użytkowników końcowych

Wymagania:
- własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
- wykształcenie średnie lub wyższe (informatyka, inżynieria oprogramowania)
- praktyczna znajomość SQL
- praktyczna znajomość technologii JAVA
- umiejętność modelowania baz danych
- umiejętność analizowania wymagań użytkowników
- dobra znajomość języka angielskiego
- doświadczenie z zakresu projektowania baz danych
- podstawowa znajomość instalacji i konfiguracji urządzeń sieciowych

Oferujemy:
- pomoc w założeniu własnej działalności
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pakiet szkoleń
- niezbędne narzędzia pracy
- miłą atmosferę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-10
Wyświetlona: 5059 razy