Senior iPhone Developer

praca it: etat dla New-Invest / Gdynia

Tagi: iphone objective c android java c#

New-Invest jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w pozyskiwaniu profesjonalnej kadry z branży IT. Obecnie na terenie Trójmiasta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nasz Klient jest liderem w dziedzinie dostarczania usług oraz rozwiązań branży IT w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym oraz telekomunikacyjnym. Wieloletnie doświadczenie, zadowolenie klientów oraz praca z użyciem najnowszych technologii prowadzi do ciągłego rozwoju działalności firmy i zwiększania jakości oferowanych usług
Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska/zakres:
Programowanie w Objective C, Java, C# z użyciem iPhone oraz Android SDK

Wymagania wobec Kandydatów:
· Wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym,
· Doświadczenie w rozwoju oprogramowania na platformę iPhone
· Dodatkową zaletą będzie wiedza/ doświadczenie w zakresie:
- Rozwoju oprogramowania Android
- Rozwój oprogramowania w języku C#
- Umiejętność programowania GUI
· Analityczne podejście podczas rozwiązywania problemów
· Umiejętność pracy w zespole
· Aktywny udział w procesie rozwoju oprogramowania
· Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pisemna oraz ustną komunikację

Oferujemy:
· warunki finansowe przewyższające większość ofert na trójmiejskim rynku pracy
· udział w międzynarodowych projektach
· dynamiczne środowisko pracy
· pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ukierunkowanej na najwyższą jakość rozwiązań
· możliwość realizacji autorskich projektów- szerokie perspektywy oraz możliwości rozwoju zawodowego
· aktywny udział w pracach badawczo- rozwojowych
· pełen pakiet świadczeń socjalnych
· elastyczność co do formy współpracy
· możliwość pracy z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii programistycznych, integracyjnych oraz modelowania procesów biznesowych
· realizacja międzynarodowych projektów rozwoju dużych aplikacji dla sektora bankowego
· okres wstępnej adaptacji i dokształcenia na początku pracy;

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-12
Wyświetlona: 7002 razy