Konsultant SAP (moduł MM/WM)

praca it: etat dla Talent Solution / Poznań

Tagi: Programista Konsultant SAP

Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy, doradztwa zawodowego oraz profesjonalistów wąskich branż i sektorów z wieloletnią, międzynarodową praktyką w obszarze HR. Świadczymy usługi w zakresie: ‘Executive Search & Recruitment’, ‘Career Management’ oraz ‘HR Consulting’. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistycznej. Pracujemy dla korporacji w kraju i za granicą. Nr licencji : 7511

Aktualnie, dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z sektora usług IT, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Konsultant SAP (moduł MM/WM) Miejsce pracy: Poznań Nr ref. 121054_KSAP

Obowiązki :
• praca w zespole Konsultingu SAP w charakterze konsultanta modułu MM/WM
• udział w projektach związanych z wdrożeniami i utrzymaniem systemu SAP w modułach SCM w Polsce i krajach Unii Europejskiej
• stała współpraca z Konsultantami modułowymi w innych obszarach oraz użytkownikami biznesowymi

Wymagania :
• minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• wykształcenie wyższe kierunkowe
• duża samodzielność działania
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• znajomość programowania ABAP będzie dodatkowym atutem
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy :
• możliwość rozwoju zawodowego
• dużą samodzielność działania
• wiele wyzwań i ambitnych zadań
• atrakcyjne warunki zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-13
Wyświetlona: 5016 razy