Architekt systemowy

praca it: etat dla JCommerce / Katowice

Tagi: architekt systemowy programowanie jcommerce katowice

JCommerce jest nowoczesną firmą IT, która od 2005 roku specjalizuje się w dostarczaniu radości swoim Klientom. Robimy to poprzez projektowanie i wdrażanie użytecznych, prostych w obsłudze i atrakcyjnych wizualnie rozwiązań informatycznych. W związku z nowym projektem poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: Architekt/Katowice

Dlaczego warto u nas pracować:

-gwarantujemy pracę przy realizacji nowoczesnych projektów
-oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
-wspieramy rozwój poprzez szkolenia kompetencyjne i językowe
-stawiamy na przyjazną atmosferę pracy – jesteśmy zwolennikami jasnej i swobodnej komunikacji
-integrujemy się na imprezach firmowych, rozwijamy się sportowo
-oferujemy karnet OKsystem
-oferujemy dodatkowe ubezpieczenie

Opis stanowiska:

-analiza i weryfikacja gotowych wymagań biznesowych nowych projektów w kontekście rozwiązań technologicznych
-opracowanie koncepcji technologicznych nowych rozwiązań oraz rozbudowy istniejących – projektów realizowanych w .NET
-koordynowanie projektu w trakcie prac technologicznych
-identyfikowanie problemów i zagrożeń w terminowej realizacji projektów, działania interwencyjne
-akceptacja realizacji wymagań
-nadzór nad wdrożeniem nowych funkcjonalności
-tworzenie dokumentacji systemów

Wymagania:

-doświadczenie w prowadzeniu projektów (w tym umiejętność planowania prac, zarządzania wymaganiami i ryzykiem)
-praktyczna znajomość metodyki SCRUM (zwłaszcza realizacja roli Product Ownera)
-umiejętność projektowania i dokumentowania systemów informatycznych
-praktyczne doświadczenie w programowaniu (preferowane .NET)
-znajomość technologii bazodanowych oraz języka SQL
-znajomość zagadnień z zakresu systemów rozproszonych, wydajności i dostępności systemów
-dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
-umiejętność łączenia wiedzy biznesowej i technicznej
-zdolności organizacyjne (w tym sprawne zarządzanie własnym czasem)
-doświadczenie w prowadzeniu spotkań
-zdolności analityczne, zorientowanie na cele
-komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
-dokładność, asertywność

Mile widziane:

-rozumienie procesów biznesowych oraz notacji BPMN
-sprawne posługiwanie się aplikacjami biurowymi (szczególnie pakietu MS Office)
-zdolności negocjacyjne
-znajomość rynku produktów turystycznych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-14
Wyświetlona: 5757 razy