Programista C#.NET

praca it: etat dla New-Invest / Gdańsk

Tagi: visual studio sql gdańsk trójmiasto C# NET C# NET

New-Invest jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w pozyskiwaniu profesjonalnej kadry z branży IT. Obecnie na terenie Trójmiasta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Naszym Klientem jest krajowy lider z sektora inżynierskiego, specjalizująca się w produkcji innowacyjnych urządzeń stosowanych w gospodarce wodnej.
Posiada swoje oddziały na terenie całego kraju, poszukuje specjalisty do Centrali firmy mieszczącej się w Gdańsku

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na stanowisku programisty będzie odpowiedzialna za:
· stworzenie oraz rozwój oprogramowania
· prowadzenie dokumentacji technicznej
· realizację zleconych zadań

Oferujemy:
· atrakcyjne warunki finansowe
· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
· autonomię pracy oraz możliwość prezentacji i wdrażania autorskich rozwiązań
· możliwości rozwoju zawodowego
· pełen pakiet socjalny
· bezpłatną, prywatną opiekę medyczną

Wymagania:
· wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym
· doświadczenie na stanowisku związanym z tworzeniem systemów informatycznych
· znajomości C#.NET, Visual Studio ( z otwartością na inne środowiska)
· umiejętności czytania dokumentacji stworzonej w UML
· wymagana znajomość SQL
· język angielski na poziomie pozwalającym na tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej
· umiejętności pracy w zespole, dokładność

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-21
Wyświetlona: 8241 razy