Programista Java EE

praca it: etat dla Talent Partners / Bełchatów

Tagi: JavaEE Programowanie

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy programistycznej z siedzibą w Katowicach – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. PJEE/149/2012
Miejsce pracy: Katowice

Najważniejsze obowiązki:
-projektowanie i programowanie nowoczesnych aplikacji (JavaEE) działających w oparciu o nowoczesną infrastrukturę stworzoną w firmie,
-tworzenie testów jednostkowych,
-tworzenie dokumentacji wykonywanych prac.

Wymagania:
-dobra znajomość języka JAVA,
-dobra znajomość technologii JavaEE (EJB, JPA, JSF),
-dobra znajomość programowania obiektowego (wzorce projektowe, projektowanie architektury systemu),
-doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu aplikacji opartych o architekturę MVC,
-znajomość systemów zarządzania bazami danych,
-znajomość języka angielskiego (w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej).

Mile widziane:
-znajomość JUnit, TestNG, Mockito, PowerMock,
-znajomość serwera aplikacji GlassFish,
-znajomość podstaw JavaScript i AJAX,
-umiejętność projektowania interfejsów użytkownika opartych o przeglądarki internetowe,
-znajomość systemu operacyjnego Linux (obsługa stacji roboczej),
-umiejętność korzystania z systemów systemu kontroli wersji Git,
-doświadczenie w projektach prowadzonych metodykami Agile (Scrum),
-znajomość biblioteki komponentów Primefaces,
-doświadczenie w tworzeniu resource adapterów w technologii JCA,
-doświadczenie w pracy z specyfikacjami: JAXB, JAX-RS.

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie, proporcjonalne do umiejętności,
-możliwość rozwoju,
-indywidualnie tworzoną ścieżkę kariery, uwzględniającą przejawiane talenty,
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-21
Wyświetlona: 8539 razy