Quality Control Officer

praca it: etat dla Antal International / Kraków

Tagi: HTML/XHTML CSS JavaScript XML Flash/ActionScript Macromedia Studio Adobe CS

Dla naszego klienta, światowego lidera w dziedzinie finansów, budującego obecnie nowe centrum IT, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:
·Tworzenie oraz opracowywanie planów testów, środowisk testowych
·Zapewnienie prawidłowego wykonywania testów oraz rejestrowanie ich wyników
·Weryfikacja planów testów
·Tworzenie skryptów testowych dla automatycznego testowania
·Przeprowadzanie testów funkcjonalnych opartych na systemie bazującym na specyfikacjach klienta i case’ach testowych
·Tworzenie list kontrolnych

Wymagania:
·1-3 lat doświadczenia w zakresie testowania
·Znajmość w stopniu zaawansowanym HTML/XHTML, CSS and JavaScript oraz XML
·Mile widziana znajomość Flash/ActionScript, Macromedia Studio, Adobe CS oraz produkcji video
·Znajomość Microsoft Office
·Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
·Pracę w międzynarodowym środowisku
·Ogromne możliwości rozwoju zawodowego i awansu
·Atrakcyjny pakiet szkoleń
·Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-21
Wyświetlona: 5369 razy