Starszy programista PHP

praca it: etat dla Net P.C. / Gdańsk

Tagi: PROGRAMISTA

Opis stanowiska:

Jakich zadań możesz się spodziewać?

*tworzenie aplikacji webowych i mobilnych z wykorzystaniem OOP PHP 5, JavaScript *programowanie baz danych z wykorzystaniem SQL *programowanie z wykorzystaniem metodologii zarządzania projektami *odpowiedzialność za rozwój technologii *definiowanie architektury systemów.

Wymagania:

*wykształcenie: wyższe informatyczne *kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych *kompetencje: *bardzo dobra znajomość OOP PHP 5 *bardzo dobra znajomość SQL, MySQL lub PostgreSQL *znajomość JavaScript, CSS *doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji SVN/GIT *doświadczenie w tworzeniu serwisów o dużej oglądalności *znajomość aktualnych trendów w rozwoju aplikacji internetowych *cechy osobowościowe: *chęć do szybkiego uczenia się i wykorzystywania nowych technologii *umiejętność rozwiązywania problemów, terminowość i odpowiedzialność *otwartość, pomysłowość, pasja i zaangażowanie.

Oferujemy:

*ciągle nowe wyzwania programistyczne *uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych *przejrzysty proces wytwarzania oprogramowania *współdecydowanie o rozwoju działu *możliwość uczestnictwa w kołach jakości *możliwość uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych *kulturę niekorporacyjną *umowę o pracę (lub inną preferowaną przez kandydata formę współpracy) *partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-27
Wyświetlona: 7934 razy