Programista/Web Developer (aplikacje webowe)

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: Programista/Web Developer aplikacje webowe

Nasz Klient jest liderem na rynku profesjonalnych publikacji medycznych. Działa na rynku od lat 90-dziesiątych, ma stabilną, ugruntowaną pozycję. W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukuje specjalisty do zespołu IT na stanowisko:
Nr ref WPC13MTPW
Miejsce pracy – Warszawa

Zakres obowiązków:

• rozbudowa, utrzymanie i testowanie istniejących serwisów i aplikacji webowych
• tworzenie serwisów i aplikacji webowych na podstawie projektów

Wymagania:

• umiejętność programowania w PHP i/lub Ruby
• doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
• znajomość tematyki relacyjnych baz danych (np. MySQL, PostgreSQL)
• podstawy pracy w systemie Linux
• umiejętności analityczne
• chęć uczenia się
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
• j. ang. w stopniu umożliwiającym efektywne korzystanie z dokumentacji

Mile widziane:

• znajomość systemów CMS (najlepiej TYPO3) oraz frameworka Ruby on Rails
• znajomość jQuery, Adobe Flash, MS SQL
• doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych

Oferujemy:

• Pracę na pełen etat
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w młodym, ambitnym zespole fachowców
• Udział w ciekawych projektach
• Rozwój zawodowy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-12-28
Wyświetlona: 4889 razy