Programista Visual Studio, UML, SQL. Gdańsk

praca it: etat dla New-Invest / Gdańsk

Tagi: visual studio uml sql gdansk

Krajowy lider z sektora inżynierskiego, specjalizujący się w produkcji innowacyjnych urządzeń stosowanych w gospodarce wodnej, posiadający swoje oddziały na terenie całego kraju, poszukuje specjalisty do Centrali firmy mieszczącej się w Gdańsku

Programista
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na stanowisku programisty będzie odpowiedzialna za:
· stworzenie oraz rozwój oprogramowania
· prowadzenie dokumentacji technicznej
· realizację zleconych zadań

Oferujemy:
· atrakcyjne warunki finansowe
· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
· autonomię pracy oraz możliwość prezentacji i wdrażania autorskich rozwiązań
· możliwości rozwoju zawodowego
· pełen pakiet socjalny
· bezpłatną, prywatną opiekę medyczną

Wymagania:
· wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym
· doświadczenie na stanowisku związanym z tworzeniem systemów informatycznych
· znajomości Visual Studio ( z otwartością na inne środowiska)
· umiejętności czytania dokumentacji stworzonej w UML
· wymagana znajomość SQL
· język angielski na poziomie pozwalającym na tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej
· umiejętności pracy w zespole, dokładność

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-03
Wyświetlona: 8048 razy