Programista C++

praca it: etat dla Plata Games Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Programista C++ gry

Plata Games sp. z o.o. – doświadczony producent gier casual na platformy PC, Mac, Nintendo, Sony poszukuje osób na stanowisko PROGRAMISTA C++.

OBOWIĄZKI:

- programowanie w gier/aplikacji w C++ na enginie portującym gry na PC, iOs-a i Androida

WYMAGANIA:

- biegła znajomość C / C++;
- dobra znajomość projektowania obiektowego;
- dobra znajomość języka angielskiego – czytanie dokumentacji;
- zaangażowanie w projekt;
- kreatywność;
- umiejętność pracy w zespole.

MILE WIDZIANE:

- doświadczenie w programowaniu gier;
- znajomość OpenGL / DirectX.

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie;
- możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń przy produkcji gier;
- pracę w profesjonalnym, młodym, kreatywnym zespole;
- rozwój przy realizacji topowych produkcji sprzedawanych na całym świecie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-03
Wyświetlona: 4768 razy