Web Developer

praca it: etat dla appsbow / Lublin

Tagi: programista web developer php html css mysql

Oferujemy:
- rozwojowe stanowisko pracy;
- intensywny system nauki;
- prace przy ciekawych projektach;
- miłą atmosferę pracy.

Po okresie próbnym:
- karnet na siłownię i basen;
- prywatną opiekę medyczną.

Zakres obowiązków:
- tworzenie szkieletów serwisów oraz sklepów WWW;
- utrzymanie kodu strony i dbanie o jego kompatybilność z najnowszymi przeglądarkami;
- prowadzenie mini szkoleń z zakresu obsługi systemu WordPress;
- rozwój umiejętności pod kątem najnowszych technologii związanych z tworzeniem serwisów i – sklepów Internetowych;
- tworzenie rozszerzeń, pluginów i innych modułów – głównie pod system WordPress.

Wymagania:
- doświadczenia przy projektach webowych popartego port folio;
- bardzo dobra znajomość HTMLa, CSSa (mile widziane HTML5 + CSS3);
- dobra znajomość języków programowania PHP, JavaScritp oraz jQuery;
- bardzo dobra znajomość systemu WordPress;
- dobra znajomość programu Adobe Photoshop bądź pokrewnego;
- znajomość problematyki związanej z kompatybilnością stron pod różnymi przeglądarkami;
- mile widziana znajomość Zend Framework;
- mile widziana języka angielskiego.

Ponadto wymagamy:
- wysokiej kultury osobistej;
- samodzielności w wykonywaniu zadań;
- odpowiedzialności i systematyczności.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-07
Wyświetlona: 5424 razy