Copywrighter & social media specialist

praca it: etat dla appsbow / Lublin

Tagi: social media facebook twitter copywrighter

Oferujemy:
- rozwojowe stanowisko pracy;
- intensywny system nauki;
- prace przy ciekawych projektach;
- miłą atmosferę.

Po okresie próbnym:
- karnet na siłownię i basen;
- prywatną opiekę medyczną.

Zakres obowiązków:
- tworzenie i redagowanie tekstów pod blogi, fanpage, strony WWW;
- zarządzanie blogami;
- zarządzanie profilami na Facebooku, Twitterze;
- zarządzanie kampaniami reklamowymi na portalach społecznosciowych;
- kreowanie profilów społecznosciowych oraz strategii ich promocji.

Wymagania:
- próbki tekstów w formie port folio bądź adres prowadzonego bloga;
- puryzm językowy;
- bardzo doba znajomość trendów w świecie Social Media,
- bardzo dobre obeznanie z portalami społecznościowymi takimi jak Facebook, Twitter, NK, Pinterest – - – oraz portalami networkingowymi takimi jak Linkedin oraz GoldenLine;
- kreatywność i zmysł pozwalający ujmować trudne tematy w prostej formie;
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Ponadto wymagamy:
- wysokiej kultury osobistej;
- samodzielności w wykonywaniu zadań;
- odpowiedzialności i systematyczności.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-07
Wyświetlona: 6615 razy