2D Game Artist

praca it: etat dla Playsoft Sp. z o.o. / Gdańsk

Tagi: UI gryy game 2D 3D Photoshop Illustrator Flash Adobe Creative Suite

Playsoft jest jednym z europejskich liderów w dziedzinie nowych technologii. Zajmujemy się tworzeniem gier i aplikacji na WSZYSTKIE platformy mobilne i społecznościowe (Android, iPhone, iPad, Windows Phone 7, Windows Phone 8, bada, Facebook i wiele innych). Dodatkowo pomagamy naszym partnerom w kreowaniu oraz wdrażaniu strategii marketingowych.
Jesteśmy dumni ze współpracy z czołowymi producentami gier, takimi jak: Electronic Arts, Konami, Ubisoft czy Namco, jak również gazetą Le Figaro, Men’s Health, Francuską Federacją Piłki Nożnej czy organizatorami festiwalu w Cannes.

W Polsce Playsoft istnieje od 2006 r. i zatrudnia ok. 80 pracowników. Kluczem do naszych sukcesów są właśnie oni!

Naszym atutem jest tworzenie gier i apliakcji, które z chwilą wydania dostępne są dla wszystkich użytkowników smartphonów oraz tabletów!

Zatrudniamy osoby pragnące zdobyć doświadczenie w pracy przy ciekawych, pełnych wyzwań projektach.

W związku z dynamicznym rozwojem Playsoft Sp. z o. o. poszukujemy 2D Game Artist

Twoje zadania:
Będąc częścią zespołu kreatywnego działu Games firmy Playsoft, będziesz odpowiedzialny(a) za:
*Projektowanie ilustrowanych UI na potrzeby gier,
*Współpraca z artystami koncepcyjnymi w rozwijaniu projektów graficznych,
*Animowanie elementów UI, oraz environment,
*Przygotowanie grafik na potrzeby programistów,
*Nadzór nad jakością implementacji graficznych interfejsów użytkownika przez programistów,
*Komunikacja z paryskim zespołem kreatywnym (kierownicy projektów, dyrektor artystyczny).

Twój profil:
*Miłośnik gier. Grasz i wiesz co podoba się innym graczom.
*Doświadczenie w projektowaniu ilustrowanych interfejsów użytkownika w grach, ale również mile widziane w projektowaniu bogato ilustrowanych stron internetowych, poparte co najmniej 3 letnim doświadczeniem,
*Bardzo dobra znajomość stylów i trendów cyfrowego projektowania graficznego w grach,
*Wyrobione oko w wychwytywaniu detali, oraz bardzo dobra orientacja w materii koloru, oświetlenia i kompozycji,
*Dobrze ugruntowane podstawy w rysunku odręcznym,
*Wykształcenie plastyczne będzie dodatkowym atutem,
*Jesteś bystry i gotowy do aktywnego działania,
*Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
*Adobe Creative Suite 5 nie ma dla Ciebie tajemnic, zwłaszcza Photoshop, Illustrator i Flash.

Co oferujemy:
*Elastyczne godziny pracy,
*Prywatną opiekę medyczną,
*Motywacyjny system bonusów,
*Pracę w młodym, międzynarodowym środowisku,
*Pracę z najnowszymi platformami mobilnymi na rynku dla znanych marek i międzynarodowych klientów,
*Możliwość wyrażenia swojej kreatywności podczas realizacji projektów i zwiększenia swoich umiejętności.

Wymagania dla aplikacji:
- CV i List motywacyjny w języku angielskim
- Portfolio

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-07
Wyświetlona: 8690 razy