WebDeveloper / Freelance

zlecenia it dla Red8 Digital / Warszawa

Tagi: PHP webdeveloper freelance

Red8 Digital to agencja interaktywna będąca częścią Red8 Group. Do grona obsługiwanych przez nas klientów i marek należą m.in: Pizza Hut, KFC, Porsche, OKI, DHL, Nestle Waters, Samsung, Ceramika Paradyż, Carlsberg, US Pharmacia, Unilever.

Opis stanowiska
Poszukujemy osoby, która:

  • ma doświadczenie w branży internetowej,
  • będzie supportem w zakresie technologii webowych,
  • potrafi analitycznie myśleć, ocenić wykonalność i koszt realizacji konceptów, zaproponować rozwiązania dla ewentualnych problemów technicznych,
  • potrafi odpowiadać na trudne pytania
  • będzie dyspozycyjna w okresie pracy,

Praca ma charakter zlecenia terminowego: ok. 2-3 tyg. (druga połowa stycznia 2013, początek lutego).

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP, MySQL, PostgreSQL,
  • bardzo dobra znajomość HTML, JS, CSS,
  • znajomość Zend Framework
  • doświadczenie w projektowaniu aplikacji internetowych (mock-ups, rozwiązania, technologie)
  • umiejętność korzystania z gotowych rozwiązań, bibliotek, wzorców projektowych, itp.
  • zaangażowanie, samodzielność, własna inwencja

Oferta

  • przyjazne środowisko pracy w Red8 Village na Ochocie,
  • praca nad ciekawymi projektami dla znanych klientów i marek

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-07
Wyświetlona: 5108 razy