Webdesigner - Grafik

praca it: etat dla Hypermediaisobar / Warszawa

Tagi: Webdesigner flash

Agencja komunikacji i marketingu interaktywnego Hypermedia Isobar świadcząca usługi komunikacji zintegrowanej – od kreacji i multimediów poprzez strategię, architekturę informacji, performance marketing oraz planowanie i zakup mediów wraz z ekspansją rynkową aktualnie poszukuje osoby na następujące stanowisko:
Webdesigner
Nr Ref. WD-pr/01/13

Główne obowiązki:
Poszukujemy osoby która będzie odpowiedzialna za przygotowywanie materiałów graficznych i prostych animacji na potrzeby obsługi strony WWW naszego klienta.

Nasze oczekiwania:
• znajomość programów: Adobe Photoshop, Illustrator CS3/CS4, Adobe Flash
• kreatywność,
• komunikatywność
• terminowość i odpowiedzialności za projekt,
• umiejętność pracy w zespole.

Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• bieżący dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku komunikacji zintegrowanej,
• samodzielność projektową i twórczą zależną od umiejętności,
• przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole,
• możliwość rozwoju w ramach struktury firmy,
• pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
• pakiet prywatnej opieki medycznej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-08
Wyświetlona: 5900 razy