Cognos Leader

praca it: etat dla Antal International / Wrocław

Tagi: ibm cognos cognos ibm bi business inteligence dw data warehouse hurtownie danych

Jeśli posiadasz doświadczenie w techlologiach IBM Cognos, lubisz pracę projektową oraz masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem – ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

COGNOS LEADER
(Nr ref. COL/Wroc)

Zakres obowiązków:
·Budowanie i kierowanie zespołem projektowym zajmującym się obszarem Data Warehouse i systemami klasy BI,
·Organizacja szkoleń, warsztatów, rozwój efektywnej komunikacji w zespole,
·Projektowanie i wdrażanie aplikacji IBM Cognos (TM1, BI, Planning),
·Definiowanie i optymalizacja wydajności wielowymiarowych struktur danych,
·Dostarczanie raportów i analiz,
·Kontakt z klientami w ramach wsparcia sprzedaży i utrzymania usług świadczonych przez Firmę w obszarze DW oraz BI,
·Ocena ryzyka operacji biznesowych,

Wymagania:
·2 – 3 lata doświadczenia w w technologiach IBM Cognos,
·Doświadczenie w technologiach BI,
·MS EXCEL – znajomość w stopniu zaawansowanym,
·Język angielski – znajomość dobra w mowie i piśmie,
·Zdolności analityczne i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,
·Doświadczenie w kierowaniu zespołem – mile widziane,

Oferujemy:
·Możliwości rozwoju zawodowego dynamicznie rozwijającej się firmie,
·Pracę w profesjonalnym zespole,
·Atrakcyjne wynagrodzenie,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-11
Wyświetlona: 4971 razy