Specjalista ds. Infrastruktury Sieciowej

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: Specjalista ds Infrastruktury Sieciowej

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.

Obecnie dla naszego Klienta- światowego lidera branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. Infrastruktury Sieciowej do pracy w Warszawie

Opis stanowiska:

Główne zadania na tym stanowisku pracy:

• Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania infrastruktury sieciowej w regionie EMEA
• Reagowanie na incydenty oraz prośby o zmiany w obszarze LAN/WAN, zgodnie z założeniami SLA
• Odpowiedzialność za rozwój, wdrażanie i monitoring infrastruktury sieciowej
• Prowadzenie projektów zgodnie z przyjętą metodologią
• Odpowiedzialność za stosowanie oraz wdrażanie standardów jak również proponowanie usprawnień w tym obszarze
• Kontakt z klientem jako Single Point of Contact z jednym z IS Hub’ów z regionu EMEA

Wymagania stawiane Kandydatom:

• Wiedza i doświadczenie w projektowaniu i zarządzaniu sieciami LAN/WAN
• Bardzo dobra znajomość technologii CISCO oraz umiejętność rozwiązywania problemów w tej technologii
• Znajomość rozwiązań Proxy klasy Enterprise(sprzętowych jak i aplikacyjnych) będzie dodatkowym atutem
• Znajomość procesów ITIL
• Dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci
• Podstawowa znajomość rozwiązań VPN, Firewall (Checkpoint , Juniper)
• Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i nastawienie na klienta
• Inicjatywa, dokładność, terminowość, samodzielność i skrupulatności w działaniu
• Otwartość na nowe wyzwania i rozwiązania oraz umiejętność przekonywania innych

W zamian oferujemy:

• Pracę w dynamicznym biznesie i międzynarodowym środowisku
• Możliwość uczenia się i pracy w doświadczonym oraz innowacyjnym zespole IT
• Możliwość poznania nowoczesnych technologii wspierających biznesu na terenie obszaru EMEA
• Realizację samodzielnych zadań i zarządzanie projektami,
• Atrakcyjny pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-11
Wyświetlona: 5496 razy