Specjalista ds. Infrastruktury Sieciowej

praca it: etat dla JCommerce / Warszawa

Tagi: jcommerce warszawa lan wan administrator

JCommerce jest nowoczesną firmą IT, która od 2005 roku specjalizuje się w dostarczaniu radości swoim Klientom. Robimy to poprzez projektowanie i wdrażanie użytecznych, prostych w obsłudze i atrakcyjnych wizualnie rozwiązań informatycznych. W związku z nowym projektem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: LAN/Warszawa

Dlaczego warto u nas pracować:

-dajemy możliwość uczenia się i pracy w doświadczonym oraz innowacyjnym zespole IT
-umożliwiamy poznanie nowoczesnych technologii
-pracujemy w dynamicznym biznesie i międzynarodowym środowisku
-dajemy możliwość realizacji samodzielnych zadań i zarządzanie projektami
-wspieramy codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą
-oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie

Opis stanowiska:

-zapewnienie prawidłowego funkcjonowania infrastruktury sieciowej, odpowiedzialność za rozwój, wdrażanie i monitoring infrastruktury sieciowej
-reagowanie na incydenty oraz prośby o zmiany w obszarze LAN/WAN
-prowadzenie projektów zgodnie z przyjętą metodologią

Wymagania:

-wiedza i doświadczenie w projektowaniu i zarządzaniu sieciami LAN/WAN
-bardzo dobra znajomość technologii CISCO oraz umiejętność rozwiązywania problemów w tej technologii
-znajomość procesów ITIL
-dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci
-co najmniej podstawowa znajomość rozwiązań VPN, Firewall (Checkpoint , Juniper)
-preferowane wykształcenie informatyczne lub pokrewne
-otwartość na nowe wyzwania i rozwiązania
-bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i postawa nastawienia na klienta
-dokładność, terminowość, samodzielność i skrupulatności w działaniu
-znajomość rozwiązań Proxy klasy Enterprise(sprzętowych jak i aplikacyjnych) będzie dodatkowym atutem

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-15
Wyświetlona: 5140 razy