Grafik komputerowy

zlecenia it dla Somtive Sp. z o. o. / Bełchatów

Tagi: user experience usability

Pracodawca:
Firma SOMTIVE Sp. z o. o. z siedzibą w Kleszczowie (najbogatsza gmina w Polsce). Działamy w branży IT. Poszukujemy kreatywnej, młodej osoby do pracy zdalnej na stanowisku grafik.
Zakres zadań:
• współtworzenie koncepcji identyfikacji wizualnej firmy oraz jej produktów;
• projektowanie na potrzeby www materiałów drukowanych i urządzeń mobilnych.
Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe;
• minimum rok doświadczenia w projektowaniu interfejsów aplikacji internetowych;
• dobra znajomość języka angielskiego;
• doskonała znajomość programu Photoshop;
• praktyczna znajomość zagadnień usability i user experience.
Mile widziana:
• umiejętność tworzenia animacji video.
Oferujemy:
• udział w unikatowym projekcie;
• pracę w dynamicznym zespole;
• bardzo dobre warunki pracy;
• pracę na umowę o dzieło lub fakturę VAT.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-15
Wyświetlona: 10980 razy