Programista Flash / AS

praca it: etat dla Red Sky Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Programista Flash AS

Red Sky Sp. z o.o., lider na polskim rynku w dziedzinie budowania i prowadzenia serwisów internetowych, docierających do ponad 150 milionów użytkowników miesięcznie, firma posiadająca oddziały w Szczecinie, Wrocławiu, Warszawie i Kiszyniowie (Mołdawia), zatrudniająca ponad 100 Pracowników, w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Programista Flash/ Action Script
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki
- tworzenie silników gier Flash
- tworzenie i rozwijanie aplikacji Flash
- rozwijanie obecnie prowadzonych projektów

Wymagania
- biegła znajomość ActionScript 3.0
- wiedza z zakresu optymalizacji (CPU, pamięć)
- doświadczenie w programowaniu gier poparte portfolio
- umiejętność efektywnej implementacji fizyki i interakcji w grach Flash
- znajomość wzorców projektowych i OOP

Mile widziane
- doświadczenie w tworzeniu rozproszonych aplikacji
- znajomość Flash Media Server lub Red5
- umiejętność tworzenia animacji i grafiki wektorowej

Oferujemy
- pracę w ramach projektów własnych (nie działamy w oparciu o zlecenia klienckie)
- możliwość realizacji własnych pomysłów, inicjatyw w ramach pracy na w/w stanowisku
- dodatkowe pakiety: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do kosztów ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do kosztów kształcenia
- udział w szkoleniach branżowych i językowych
- pakiet relokacyjny – pomoc w zmianie miejsca zamieszkania, w początkowym okresie możliwość korzystania z mieszkania służbowego
- elastyczne formy zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-17
Wyświetlona: 4503 razy