Programista Delphi

praca it: etat dla Poland Workforce Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Delphi

Obowiązki
• programowanie i rozwijanie aplikacji w języku DELPHI,
• doskonalenie i rozwijanie istniejących narzędzi informatycznych wykorzystywanych na potrzeby naszej Firmy,
• projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności,
• tworzenie aplikacji webowych,
• monitorowanie poprawnego funkcjonowania aplikacji oraz usuwanie ewentualnych nieprawidłowości.

Wymagania
• co najmniej dwa lata doświadczenia w samodzielnym programowaniu w DEPLHI,
• znajomość języka SQL,
• znajomość baz danych: Interbase, FireBird, MySQL, MSSQOL,
• zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania praktycznych problemów,
• umiejętność samodzielnej jak i zespołowej realizacji zadań,
• zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej,
• nastawienie na samorozwój i doskonalenie własnych umiejętności.

Mile widziane
• umiejętność programowania obiektowego,
• znajomość języków programowania: C++, C#, PHP,
• znajomość WinAPI,
• znajomość środowiska .NET,
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy
• pracę przy realizacji nowoczesnych i różnorodnych projektów,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę w młodym i dynamicznym zespole,
• przyjazną atmosferę pracy oraz partnerskie relacje,
• pracę w środowisku międzynarodowym.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-18
Wyświetlona: 4672 razy