Starszy Programista Javascript

praca it: etat dla IT Kontrakt / Poznań

Tagi: Frontend HTML CSS JS Poznań Javascript

IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm outsourcingowych i rekrutacyjnych, specjalizującą się w sektorze IT. Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.

Obecnie dla naszego klienta międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku z sektora analiz danych i konsultingu IT poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

Samodzielna praca nad front-endem strony internetowej Klienta Tworzenie czystego, wspólnego dla wszystkich przeglądarek, zgodnego ze standardami kodu Przedstawianie własnych pomysłów do projektowania i funkcji front-endu Śledzenie rozwoju rynku, analizowanie i doradztwo odnośnie nowych technologii i nowych standardów, (np. HTML5)

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość JavaScript Minimum 2 lata pracy zawodowej przy projektach front-end Bardzo dobra znajomość HTML i CSS Doświadczenie z jQuery Dobra znajomość frameworków zorientowanych na działanie, Wymagane pewne podstawy w ASP.NET MVC Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

Nasz klient oferuje:

Stały rozwój kwalifikacji zawodowych Możliwość awansu na Team Leadera dla najlepszych kandydatów Umowę o pracę Urozmaicony zakres prowadzonych projektów Stabilną pracę wśród profesjonalistów Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole Prywatną opiekę medyczną Kartę Multisport Wyjazdy integracyjne dla pracowników i ich rodzin

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-18
Wyświetlona: 5028 razy