Analityk Integracji

praca it: etat dla IT Kontrakt Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Analiza Integracja SOA ESB

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
 Wsparcie merytoryczne w tworzeniu specyfikacji wymagań dla magistrali serwisowej i danych.
 Koordynacja portfela usług.
 Współpraca w tworzeniu projektów rozwiązań.
 Opracowywanie założeń projektowych do realizacji zmian usług magistrali serwisowej i danych oraz przygotowywanie zapytań ofertowych do dostawców.
 Definiowanie i rozwijanie standardów projektowania i dokumentacji rozwiązań integracyjnych.
 Analiza wpływu projektowanych rozwiązań na portfel przepływów integracyjnych.
 Opiniowanie projektowanych zmian w portfelu przepływów integracyjnych pod kątem ich przydatności biznesowej i zgodności ze strategią architektury IT.
 Opracowywanie i utrzymywanie metryk portfela przepływów integracyjnych (np. współczynnik reużycia dla usług, scoring przepływów etc.).
 Propagowanie koncepcji SOA i ETL w organizacji.

Wymagania:
 Wykształcenie wyższe kierunkowe (o specjalizacji związanej z informatyką).
 Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze analizy systemowej lub projektowania rozwiązań w systemach IT.
 Znajomość zagadnień związanych z architekturą SOA.
 Umiejętność prowadzenia i moderowania warsztatów integracyjnych.
 Umiejętność oceny jakościowej artefaktów dostarczanych przez podwykonawców.
 Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Dodatkowe atuty:
 Znajomość procesów wytwórczych w obszarze integracji.
 Znajomość procedur zarządzania i rozbudowy portfela usług.
 Znajomość zagadnień związanych z rozwiązaniami klasy ESB, MOM, EAI, EDI.
 Znajomość zagadnień z obszaru ubezpieczeń.

Oferujemy:
 Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
 Stabilną pracę wśród profesjonalistów
 Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
 Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
 Prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-18
Wyświetlona: 5509 razy