Programista PHP

praca it: etat dla CPL Jobs / Warszawa

Tagi: PHP Zend framework MVC Linux

Dla naszego Klienta- polskiej firmy z branży informacyjnej- w związku z rozwojem Firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
• Analiza wymagań i/lub specyfikacji
• Programowanie aplikacji webowych
• Testowanie
• Przygotowanie dokumentacji
• Udział w spotkaniach grup projektowych
• Bieżące raportowanie pracy

Wymagania:
• Praktyczna umiejętność programowania z użyciem PHP
• Znajomość Zend Framework oraz architektury MVC
• Swoboda poruszania się w środowiskach Linux / MS Windows
• Znajomość SQL
• Znajomość języka angielskiego
• Umiejętność samodzielnego, szybkiego przyswajania wiedzy
• Dobra znajomość języka angielskiego – poziom min. komunikatywny w mowie i piśmie

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę lub opcję projektu na ok 3 miesiące z opcją przedłużenia- uzależnione od preferencji Kandydata
• Możliwość zatrudnienia zarówno na własnej działalności jak i umowę o pracę
• Ciekawe, różnorodne projekty

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-18
Wyświetlona: 4771 razy