Programista Oracle PL/SQL

praca it: etat dla IT Kontrakt Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: programista Oracle PL/SQL BI Publisher Weblogic

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy:

Programisty Oracle

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: AKO/OR/WAW/08/P

Obowiązki:
- Rozwój systemu i hurtowni danych
- Projektowanie i implementacja rozwiązań

Wymagania:
- Min. 2-letnie doświadczenie w wykonywaniu zadań w obszarze programowania
- Znajomość baz danych ORACLE oraz umiejętność programowania w PL/SQL
- Znajomość Oracle WebLogic
- Znajomość BI Publisher
- Min. komunikatywna znajomość j. angielskiego
- Mile widziana znajomość Oracle Forms (10g/11g), Oracle Reports (10g/11g), Oracle Discovery i Oracle Designer
- Mile widziana znajomość JAVA i JSP

Oferujemy:
- Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
- Stabilną pracę wśród profesjonalistów
- Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
- Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
- Prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-19
Wyświetlona: 5054 razy