Junior Java Developer

praca it: etat dla Experis IT / Gdynia

Tagi: Java

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, zajmującej się doradztwem z zakresu zarządzania ryzykiem w przedsiębiorstwie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Junior Java Developer Nr ref: MMK/114/266369 Miejsce pracy: Gdynia

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie kierunkowe);
• Dwuletnie doświadczenie w pracy nad rozwojem oprogramowania;
• Bardzo dobra znajomość języka Java;
• Znajomość narzędzi: Maven, Eclipse;
• Znajomość SQL;
• Doskonałe umiejętności analityczne;
• Otwartość na naukę i nowe technologie;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

• Znajomość metodologii Agile.

Zakres obowiązków:

• Rozwój i utrzymanie oprogramowania;
• Konsultacje techniczne – analiza aplikacji, rozwiązywanie skomplikowanych problemów, proponowanie zmian;
• Dbanie o wysoką jakoś kodu;
• Współpraca z międzynarodowym zespołem.

Pracodawca oferuje:

• Udział w szkoleniach, również zagranicznych. wykorzystywanie w praktyce najnowszych rozwiązań informatycznych;
• Praca przy ciekawych, długoterminowych projektach;
• Stabilne zatrudnienie w prestiżowej firmie w międzynarodowym środowisku;
• Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, premie).

Dzięki nam możesz zostać członkiem zespołu profesjonalistów i zrealizować swoje pasje zawodowe.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-21
Wyświetlona: 6480 razy