Programista Flex - AS3

praca it: etat dla Business Agility / Wrocław

Tagi: programista Adobe Flex

Oczekujemy:

• Znajomości ActionScript 3 (technologia Adobe Flex w wersji min. 4.1)
• Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz rozumienie dokumentacji
• Gotowości i chęci do rozwoju i przyswajania nowych informacji,
• Umiejętności pracy w zespole

Zakres obowiązków

• Budowa oprogramowania w technologii ActionScript 3.0 na podstawie wytycznych otrzymywanych od projektantów
• Utrzymywanie tworzonego kodu oraz współpraca z innymi programistami
• Współudział w projektowaniu i modelowaniu nowych modułów systemów informatycznych
• Analiza potrzeb Klienta i tworzenie specyfikacji

Oferujemy:

• Stałe zatrudnienie po okresie próbnym
• System szkoleń oraz program osobistego rozwoju kluczowych kompetencji w zawodzie programisty.
• Możliwość kilkudniowych wyjazdów zagranicznych

Mile widziane:

• Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji SVN.
• Programowanie zwinne, metodyka SCRUM.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.Ust. nr 133, poz. 883).”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-22
Wyświetlona: 5131 razy