Microsoft .NET Developer

praca it: etat dla IT Support Group / Warszawa

Tagi: Programista C# Java MySQL

Miejsce pracy: Warszawa / zdalnie

Rodzaj zatrudnienia: Praca

Zakres stanowiska/Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Microsoft .NET Developer będzie bezpośrednio odpowiedzialna za rozwój aplikacji ASP .NET MVC (C#).

Wymagania:

Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne / ostatni rok studiów. Praktyczna znajomość platformy .NET. Minimum roczne doświadczenie w programowaniu ASP .NET i/lub ASP .NET MVC (C#). Dobra znajomość języka C#. Dobra znajomość programowania obiektowego Dobra znajomość Microsoft Visual Studio Znajomość HTML, Javascript Znajomość relacyjnych baz danych MS SQL oraz języka T-SQL. Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji.

Oferujemy:

Rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach dla czołowych polskich firm Rozwój warsztatu zawodowego poprzez wykorzystanie najnowszych technologii Indywidualne szkolenia i możliwość awansu Elastyczne warunki współpracy (godziny pracy, praca zdalna) Atrakcyjne wynagrodzenie

Idealny kandydat to osoba posiadająca umiejętności analityczne oraz łatwość w ocenie i podejmowaniu decyzji. Osoba, która łatwo adaptuje się do nowych warunków, posiada wysokie umiejętności komunikacyjne, pasję i energię do pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-22
Wyświetlona: 4634 razy