Programista .NET/PHP

praca it: etat dla JCommerce / Warszawa

Tagi: net php programista developer katowice jcommerce

JCommerce jest nowoczesną firmą IT, która od 2005 roku specjalizuje się w dostarczaniu radości swoim Klientom. Robimy to poprzez projektowanie i wdrażanie użytecznych, prostych w obsłudze i atrakcyjnych wizualnie rozwiązań informatycznych. W związku z nowym projektem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: .NET/PHP/Warszawa

Dlaczego warto u nas pracować:

-umożliwiamy udział w realizacji ciekawych projektów dla dużych międzynarodowych klientów oraz realną wymianę doświadczeń ze specjalistami z całego świata
-dajemy dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku komunikacji zintegrowanej
-zapewniamy przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole
-oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie
-oferujemy karnet OKsystem

Opis stanowiska:

-projektowanie i programowanie nowych funkcjonalności serwisów webowych
-optymalizacja aplikacji pod względem wydajności
-projektowanie baz danych oraz pisanie zapytań SQL
-projektowanie i pisanie Unit Testów
-wsparcie zespołu testerów przy projektowaniu i przeprowadzaniu testów bezpieczeństwa
-aktualizowanie i tworzenie dokumentacji technicznej dot. projektów

Wymagania:

-co najmniej 2 letnie doświadczenie w programowaniu obiektowym w C#
-co najmniej roczne doświadczenie w budowie aplikacji z użyciem WebForms lub/i MVC3
-praktyczna umiejętność programowania obiektowego w PHP / Zend Framework
-umiejętność pisania zapytań SQL do bazy danych MSSQL
-znajomość notacji UML oraz działania protokołu HTTP
-znajomość XHTML, HTML5 i CSS3
-znajomość Javascript umożliwiająca pisanie prostych skryptów
-znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania, w tym: wzorców projektowych, struktur danych, algorytmów przetwarzania danych
-znajomość Netbeans, SVN
-preferowane wykształcenie kierunkowe wyższe lub ostatnie lata studiów
-znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pisanie i czytanie dokumentacji
-otwartość na nowe technologie
-rzetelność i terminowość

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-23
Wyświetlona: 4938 razy