Projektant/Starszy Programista PHP

praca it: etat dla IT Kontrakt Sp. z o.o. / Gdynia

Tagi: PHP Programista PHP Scrum start-up

IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm outsourcingowych i rekrutacyjnych, specjalizującą się w sektorze IT. Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.

Obecnie dla naszego Klienta, brytyjskiej renomowanej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:
Starszego Programisty PHP

Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: MSOW/PHP/GD/01/S
Obowiązki:

Projektowanie oraz wdrażanie aplikacji opartych na technologiach Open Source Tworzenie oprogramowania w języku PHP Praca w oparciu o platformę LAMP Praca nad budową jednego z największych produktów internetowych

Wymagania:

Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych Doświadczenie komercyjne i bardzo dobra znajomość PHP5 Bardzo dobra znajomość SQL, MySQL lub PostgreSQL Znajomość JavaScript i CSS Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji SVN/GIT Znajomość aktualnych trendów w rozwoju aplikacji internetowych Chęć do szybkiego uczenia się i wykorzystywania nowych technologii Otwartość, pomysłowość, pasja i zaangażowanie

Oferujemy:

Pracę w projekcie start-upowym Stały rozwój kwalifikacji zawodowych Stabilną pracę wśród profesjonalistów Urozmaicony zakres prowadzonych projektów Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole Prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-25
Wyświetlona: 6521 razy