ExtJS Developer

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: ExtJS Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla naszego klienta, firmy z branży usług IT i doradczych w branży finansowej i telekomunikacyjnej poszukujemy pracownika na stanowisko ExtJS Developer

Opis stanowiska:
Główne zadania na tym stanowisku pracy to:

• Opracowanie dokumentacji projektowej i technicznej dotyczącej oprogramowania
• Dostosowanie aplikacji GUI do platformy Machine-2-Machine
• Implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta według procesu Scrum
• Praca z serwerami w chmurze Amazon AWS

Wymagania podstawowe:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Minimum 1 rok pracy z ExtJS 4
• Dobra znajomość technologii: JavaScript, HTML, CSS, Maven, AJAX, JSON
• Doświadczenie w projektach prowadzonych wg metodologii Scrum
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Wymagania dodatkowe:

• Mile widziane doświadczenie w pracy z technologiami: Maven, Hudson CI, Ruby, mercurial, SCRUM.
Oferujemy

• Duże możliwości rozwojowe
• Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną oraz uczestnictwo w ciekawych eventach organizowanych przez firmę
• Możliwość współpracy na zasadzie B2B

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-25
Wyświetlona: 5097 razy