Tester Funkcjonalny

praca it: etat dla Cybercom Poland / Łódź

Tagi: Tester Funkcjonalny

Cybercom Poland istnieje na rynku polskim od 15 lat a wiedza i doświadczenie zebrane przez ten czas pomagają nam nieustannie podnosić jakość świadczonych usług, aby wyniki współpracy zawsze spełniały oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem biznesowym oraz laureatem prestiżowego konkursu „Najlepszy Pracodawca 2012”. Mamy świadomość, że naszym największym kapitałem są wyjątkowi ludzie zadowoleni ze swojej pracy. Cybercom zatrudnia wyjątkowe osoby o różnych umiejętnościach i kompetencjach. Bez względu na rolę w firmie cenimy pasję i chęć rozwoju. Wspólnie tworzymy naszą przestrzeń i czujemy się za nią współodpowiedzialni. Nasze wartości to: PASJA, ZAUFANIE, INNOWACYJNOŚĆ.
Obecnie poszukujemy:
TESTER FUNKCJONALNY
Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
•Testowanie funkcji i parametrów urządzeń elektronicznych,
•Diagnozowanie wyników przeprowadzanych testów,
•Tworzenie przypadków testowych zgodnie z dokumentacją,
•Prowadzenie dokumentacji,
•Współpraca z zespołem Quality Assurance.
Oczekiwania:
•Doświadczenie w testowaniu oprogramowania (praktyki/staż/praca)
•Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (mile widziani studenci ostatnich lat studiów),
•Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
•Umiejętność pracy w grupie i pozytywne nastawienie.
•Wiedza z zakresu wytwarzania dokumentacji projektowej/testowej (m.in. scenariusze testowe, plany testów, instrukcje użytkowników) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
•Ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się firmie o korzeniach skandynawskich,
•Luźną, niekorporacyjną atmosferę pracy w młodym zespole,
•Szkolenia wprowadzające,
•Elastyczność pracy i samodzielność w działaniu,
•Możliwość odpoczynku w game/chill-out room,
• „Owocne” poniedziałki.
Zapewniamy, że:
•Doskonała atmosfera pracy pozwoli Wam na rozwijanie swoich umiejętności pod czujnym okiem naszych ekspertów,
•Mecze w piłkarzyki pozwolą się odprężyć kiedy będziecie tego potrzebować,
•Zadbane i zielone patio pozwoli na relaks w centrum miasta w godzinach pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-25
Wyświetlona: 5567 razy