Webdesigner

praca it: etat dla MK Interactive / Kraków

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:”“; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:“Calibri”,“sans-serif”; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-ansi-language:EN-US; mso-fareast-language:EN-US;}

MK Interactive to dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna. Specjalizujemy się w tworzeniu spójnego i skutecznego wizerunku online nowoczesnej firmy wykorzystując najnowsze i najbardziej zaawansowane narzędzia graficzne i programistyczne.

Poszukujemy do naszego zespołu kandydata do pracy na stanowisku:

Webdesigner / Flash developer

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         projektowanie layoutów stron internetowych

·         animacja projektów graficznych na potrzeby stron WWW oraz prezentacji multimedialnych

·         tworzenie banerów i animowanych prezentacji (Flash)

WYMAGANIA:

·         biegła znajomość, ActionScript, (X)HTML, XML, CSS

·         bardzo dobra znajomość Macromedia Flash 8,

·         znajomość programów graficznych Adobe PhotoShop

·         umiejętność tworzenia animacji Flash

·         znajomość języka angielskiego

·         dyspozycyjność

·         umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:

·         możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

·         wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych efektów

·         realizację projektów dla międzynarodowych klientów

·         stały kontakt z najnowszymi technologiami

·         pracę w młodym, zgranym i ambitnym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz PORTFOLIO (zgłoszenia bez portfolio nie będą rozpatrywane) na adres e-mail: [email protected]
z dopiskiem Webdesigner

Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.

www.mkinteractive.pl

(tel:  0 12 633 01 25)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-10-27
Wyświetlona: 6804 razy