Quality Analyst

praca it: etat dla Antal International / Kraków

Tagi: Quality analyst html xhtml css xml

Dla naszego Klienta – światowego lidera w dziedzinie finansów poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
•Tworzenie oraz opracowywanie planów testów manualnych
•Definiowanie środowisk testowych
•Zapewnienie prawidłowego wykonywania testów oraz rejestrowanie ich wyników przy pomocy Quality Center
•Tworzenie skryptów testowych
•Monitorowanie pojawiających się błędów technicznych, tworzenie list kontrolnych oraz dokumentacji testowej

Wymagania:
•Min 1 rok doświadczenia w prowadzeniu testów manualnych
•Znajmość języków programowania HTML/XHTML, CSS oraz XML
•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie
•Możliwości rozwoju oraz szkolenia
•Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-31
Wyświetlona: 5171 razy