Pracownik IT

praca it: etat dla GD Profesja / Racibórz

Tagi: systemy LAN/WAN Windows XP oraz MS Office

Opis Stanowiska:
- odpowiedzialność za instalację i sprawne funkcjonowanie hard- i software w firmie
- administracja sieci komputerowej, systemów operacyjnych, strony www i baz danych
- prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i gwarancyjnej sprzętu
- rozwiązywanie bieżących problemów i udzielanie wsparcia technicznego współpracownikom
- zarządzanie infrastrukturą telekomunikacyjną.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka lub kierunki pokrewne)
- min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale IT
- znajomość zagadnień sieciowych
- bardzo dobra znajomość systemów Windows XP oraz MS Office (w szczególności Excel)
- łatwość w przyswajaniu wiedzy i doskonaleniu umiejętności z obszaru IT
- znajomość obsługi i instalacji systemów operacyjnych, budowy komputera
- dobra znajomość języka angielskiego
- zdolności manualne oraz dobra znajomość zasad działania urządzeń biurowych
- odpowiedzialność, konsekwencja w działaniu i inwencja twórcza
- mile widziana znajomość tworzenia stron www (HTML/CSS)
- prawo jazdy kat B

Oferta:
- stałe zatrudnienie na umowę o pracę
- samodzielną i pełną wyzwań pracę.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-31
Wyświetlona: 4280 razy