Voice Engineer

praca it: etat dla Experis IT / Bydgoszcz

Tagi: Cisco CME Cisco UCCE

Nr ref.: VE/114/MMK

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska pracy:
• Zarządzanie aplikacjami oraz urządzeniami głosowymi typu VoIP
• Pełnienie wsparcia technicznego w obszarze sieci i aplikacji typu VoIP (implementacja, konfiguracja, rozwiązywanie problemów technicznych)
• Doradztwo techniczne na rzecz klientów firmy w zakresie technologii VoIP
• Monitorowanie funkcjonowania aplikacji zgodnie z wytycznymi firmy.
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: IT, telekomunikacja)
• Doświadczenie w pacy z aplikacjami typu VoIP
• Wiedza na temat systemów: Asterisk, Cisco CME, Cisco UCCE, Cisco Unity Express; Cisco Unified Communication Manager
• Wiedza na temat specyfiki implementacji, konfiguracji oraz rozwiązywania problemów technicznych związanych z rozwiązaniami typu VoIP
• Praktyczna wiedza na temat technologii: SIP, H323, MGCP;
• Rozwinięte kompetencje społeczne w zakresie komunikacji oraz pracy grupowej
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. intermediate
• Chęć relokacji do Bydgoszczy
Oferta:
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• Wsparcie w relokacji
• Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
• Rozwijającą prace w nowoczesnej organizacji, lidera swojej branży
• Liczne szkolenia
• Jasna ścieżka kariery

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-31
Wyświetlona: 8255 razy