Junior Web/SaaS Developer

praca it: etat dla HRlink.pl / Szczecin

Tagi: SaaS Web CSS HTML Photoshop

Aplikacje typu SaaS to przyszłość, która dzieje się już dzisiaj – masz okazję tworzyć ją z nami w HRlink.pl!

W związku z dalszym rozwojem aplikacji oraz rosnącą liczbą realizowanych wdrożeń poszukujemy komunikatywnej i sprytnej osoby do pracy w naszym biurze w centrum Szczecina (PAZIM) na stanowisku Junior Web/SaaS Developera.

Zadania:

  • modyfikacje istniejących modułów aplikacji we współpracy z zespołem IT,
  • współpraca przy tworzeniu nowych modułów i funkcjonalności,
  • udział we wdrożeniach systemu dla znanych klientów.

Wymagania:

  • znajomość HTML i CSS I/LUB znajomość GIMPa i/lub Photoshopa (pliki .psd),
  • chęć do nauki,
  • poczucie smaku i wyczucie stylu biznesowego (mile widziane portfolio),
  • codzienna dostępność na minimum 3-4 godziny między 8:00 a 16:00 (dopasujemy się do Twojego planu zajęć na studiach!)

Kandydat/k/om oferujemy:

  • dla studentów: umowę-zlecenie lub umowę o dzieło,
  • dla freelancerów: umowę o współpracy,
  • dla chętnych: umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i nauki fachu od doświadczonych programistów,
  • zdobycie doświadczenia przy produkcji aplikacji typu SaaS
  • docelowo możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-05
Wyświetlona: 5259 razy