Programista Aplikacji Internetowych

praca it: etat dla KAMIKAZE / Łódź

Wymagania:
- PHP 5 OOP,
- SMARTY,
- MYSQL,
- JS (MooTools, JQuery)
- AJAX,
- XHTML,
- CSS,
- SVN,
- FLASH / FLEX / ACTIONSCRIPT – mile widziane.

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie szablonow html (Smarty),
- wdrażanie oraz rozwijanie firmowego CMS,
- bugfixing,
- przygotowywanie testow (PHPUnit, Selenium).

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
- udział w ciekawych projektach dla polskich i zagranicznych klientów,
- możliwość stałego rozwoju umiejętności,
- możliwość opracowania i wdrażania własnych rozwiązań.

Kamikaze Agencja Interaktywna – łódzka agencja interaktywna obsługująca m. in. firmy: Agrosnova Sp. z o.o. (marki Łowicz i Fortuna), Telefonia Dialog SA, Top Secret Sp. z o.o., KAMIS, ZIBI, Silicon and Software System, Port Lotniczy im. Władysława Reymonta w Łodzi, Curtis Healtcare.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-11-03
Wyświetlona: 5399 razy