Administrator Sieci

praca it: etat dla BISCOM / Warszawa

Tagi: Administrator Sieci

Stanowisko :

Opis stanowiska :
• Zapewnienie funkcjonowania sieci w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i dostępności
• Bieżący nadzór, modernizacja i utrzymanie infrastruktury sieciowo – systemowej
• Modernizacja i wsparcie infrastruktury sieciowej
• Monitorowanie, diagnostyka i konfiguracja urządzeń aktywnych sieci lokalnej
• Zarządzanie środowiskiem serwerów

Od kandydata oczekujemy:
• Wyższego wykształcenia w dziedzinie telekomunikacji, IT lub pokrewne
• Wiedzy z zakresu instalacji, struktury, administracji, konfiguracji i zarządzania sieciami teleinformatycznym
• Znajomości zagadnień sieci komputerowych LAN i WAN w oparciu o urządzenia Cisco
• Znajomości sprzętowej architektury serwerowej ( dobór serwerów, konfiguracja, instalacja)
• Biegłości w administracji systemami Windows Server 2008 oraz 2012
• Mile widziane certyfikaty Microsoft oraz CISCO

Oferujemy :
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
• Niezbędne narzędzia pracy
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-06
Wyświetlona: 5260 razy