Programisa RPG

praca it: etat dla Cyclad Polska / Kraków

Tagi: RPG iSERIES ILE

Programista RPG
Kraków

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Tworzenie oprogramowania w środowisku I-Series
• Opracowywanie projektów technicznych nowych systemów oraz projektów integracji z istniejącym środowiskiem
• Analiza kodów źródłowych i ich optymalizacja
• Udział w procesie testowania i wdrażania oprogramowania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Około 3 lata doświadczenia
• Programowanie w językach: ILE RPG, ILE CL, wbudowany w ILE RPG SQL
• Znajomość bazy danych IBM DB2/400, języka SQL
• Dobra znajomość środowiska iSeries/i5 (co najmniej w wersji V5R1)
• Umiejętność tworzenia UI w DDS
• Użytkowa znajomość systemów wersjonowania kodu (najlepiej Subversion)
• Znajomość notacji UML i umiejętność analizy wyrażonej w ten sposób dokumentacji
• Dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
• Zatrudnienie od zaraz
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• Dogodną formę zatrudnienia
• Szansę na rozwój i dłuższą współpracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-08
Wyświetlona: 5160 razy