iOS Developer

praca it: etat dla PGS Software / Wrocław

Tagi: iOS bedeloper programista embedded c C++ low level apple mobile

PGS Software to polska spółka informatyczna notowana na rynku NewConnect. Centrala spółki znajduje się we Wrocławiu a jej oddział w Rzeszowie. Klientami firmy są firmy z Europy Zachodniej i USA. PGS Software zatrudnia 200 programistów pracujących w różnych technologiach.

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SC-WRO-iOS-2013/02

Zakres obowiązków:
• Opracowywanie nowatorskich, łatwych w użyciu mobilnych aplikacji na platformę iOS
• Rozwijanie już istniejących aplikacji
Wymagania:
• Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji przy użyciu języka C/C++
• Znajomość specyfiki tworzenia aplikacji mobilnych
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Praktyczna wiedza z zakresu OOD oraz MVC i innych wzorców projektowych

Mile widziane:
• Znajomość architektury systemu iOS i jego głównych komponentów
• Znajomość języka Objective-C
• Doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi

Oferujemy:
• Udział w tworzeniu rozwiązań informatycznych dla klientów z całego świata
• Pracę w samodzielnym, nowocześnie zarządzanym zespole
• Uczestnictwo w nowatorskich projektach
• Bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dofinansowanie kursów języków
• Doskonałą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-08
Wyświetlona: 4757 razy