Młodszy analityk systemów informatycznych

praca it: etat dla Net P.C. / Gdańsk

Tagi: analityk

Opis stanowiska:
Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:
Analiza wymagań klienta
Współudział w pracach projektowych prowadzonych w opracowanej przez firmę metodyce
Współudział w opracowywaniu założeń projektowych
Uczestnictwo w analizie i raportowaniu ryzyk projektowych
Sporządzanie dokumentacji: Projektowej, Technicznej, Funkcjonalnej, Prototypowanie UI
Poszukiwanie nowych trendów i technologii IT oraz analiza możliwości zastosowania ich w produktach firmy
Udział w projektowaniu architektury nowoczesnych systemów informatycznych
Praca w grupie – również z osobami przebywającymi poza siedzibą firmy.

Wymagania:
Wiedza związana ze zbieraniem i analizą wymagań użytkowników
Podstawowa znajomość UML
Bardzo dobra umiejętność posługiwania się językiem polskim technicznym (pismo i mowa)
MS Office na poziomie pozwalającym na samodzielne przygotowywanie dokumentów o określonym formacie, arkuszy kalkulacyjnych zawierających formuły i makra
Dobra orientacja w możliwościach technologii: HTML, PHP, SQL, AJAX, JavaScript, HTML5
Umiejętność pracy pod presją czasu
Zdolności interpersonalne

MILE WIDZIANE:
Orientacja w dobrych praktykach projektowania UI (Usability)
Orientacja w zagadnieniach dot. systemów CMS, CRM, e-Learning, Workflow
Praktyka w używaniu narzędzi typu Case
Znajomość narzędzia Axure RP

Oferujemy:
atrakcyjne warunki zatrudnienia w młodym i rozwijającym się zespole
uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych (w tym rządowych)
umowę o pracę (lub inną preferowaną przez kandydata formę współpracy)
bliską współpracę z zespołem programistów i webdeveloperów
możliwość rozwoju zawodowego (ambitne zadania, szkolenia)
kulturę niekorporacyjną
partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-08
Wyświetlona: 7913 razy